قوانین و مقررات فروشگاه دومر

 

شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی دومر :

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی دومر به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی دومر و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی دومر از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج ، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی دومر منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است . در صورتی که در قوانین مندرج ، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی دومر تغییراتی در آینده ایجاد شود ، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است ، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی دومر اقدام نماید.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

ارسال محصولات به سراسر کشور از طریق (پیک فروشگاه ، پست ، تیپاکس ، باربری ، ترمینال) انجام میشود.

ارسال رایگان به سراسر کشور برای سفارش های بالای 500 هزارتومان از طریق پست.

سفارش های کمتر از 500 هزارتومان به صورت پس کرایه ارسال میشود.

کالای حجیم و سنگین همانند جک پارکینگ فقط در داخل مناطق 22 گانه تهران و برای شهرستان ها ارسال تا باربری و ترمینال رایگان میباشد.

در شرایط ارسال فوری (ویژه مناطق 22 گانه تهران) هزینه ارسال 100 هزارتومان و به عهده مشتری میباشد.

مشتریان با انتخاب گزینه (مراجعه حضوری به فروشگاه) در صفحه پرداخت میتوانند سفارشات خود را با هماهنگی قبلی به صورت حضوری از فروشگاه تحویل بگیرند.

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته ، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده تا قبل از ساعت 11 صبح در همان روز ارسال میشود و پس از پردازش و ارسال با توجه به شرایط متفاوت ارسال و مقصد ، نهایتاً تا ۷۲ ساعت کاری تحویل خریدار خواهد شد.
فروشگاه اینترنتی دومر به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن از ساعت ۹ صبح الی ۱۹ بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.
تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون مترو ، خیابان ، رستوران ، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل گیرنده ، دقیق و قابل استناد باشد.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه اینترنتی دومر پس از ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه در صف پردازش قرار می‏‌گیرند فروشگاه اینترنتی دومر همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده ، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید . با وجود این ، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی دومر به پایان برسد ، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری ، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی دومر محفوظ است.
فروشگاه اینترنتی دومر مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید ، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری ، پردازش و ارسال می‌‏شود . حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی ، برای فروشگاه اینترنتی دومر محفوظ است.

ارتباطات الکترونیکی:
هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی دومر استفاده می‏‌کنید ، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی دومر ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی دومر به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:
فروشگاه اینترنتی دومر به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند ، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
فروشگاه اینترنتی دومر متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا ، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را ، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی دومر ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی دومر ، مانند لوگو ، علائم تجاری ، متن ، توضیحات ، گرافیک ، آرم ، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی دومر جزئی از اموال فروشگاه اینترنتی دومر محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی دومر است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی ، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی دومر محفوظ می‏‌دارد.